Menu
Your Cart

Príslušenstvo

Príslušenstvo

Nejaký krátky popis k príslušenstvu

Brand: Aeropress
Ľahký prenosný kávovarPoužitie:  jednoduchý alternatívny spôsob prípravy kávykáva sa filtruje pomocou ručne vyvinutého tlaku (pomocou piestu)Obsah balenia:350 ks papierových filtrov, miešadlo, naberačka na kávu, Aeropress..
29,00€
Brand: Brewista
Farba: čiernaObjem: 1l.Husí krk displej: tvrdené sklo s dotykovým panelom pre ľahké použitie nastaviteľný ohrev vody v rozmedzí od 40 do 100°Cvstavané digitálne stopky, ideálne pri alternatívnej príprave kávyinformácie o teplote v reálnom čase program Keep Warm:udr..
175,00€
Brand: Delter
Obsah balenia: 100 ks papierových flitrov, dávkovač, Delter Coffee PressPoužite: nový spôsob alternatívnej prípravy kávy, ktorý zabezpečí menej horkosti, vyššiu kvalitu a lepšiu chuťfunguje na báze vstrekovania horúcej vody pod tlakomjednoduché a presné dávkovanie vody   ..
43,00€
Brand: Time More
Farba: čiernaPoužitie: moderná , vodeodolná elektronická váha ideálne pre alternatívnu prípravu kávy (chemex, V60, aeropress)LCD obrazovka:zobrazuje čas a váhu Napájanie:nabíjací USB portvýdrž batérie po nabití až 7 hodín Rozmery: 150 mm x 130 mm x 26 mm ..
65,00€
Brand: Time More
Farba: čiernaVýška:20 cmPriemer:5 cmHmotnosť: 0.5 kgKapacita: 25 g kávyPoužitie: ideálny ručný mlynček na všetky metódy alternatívnej prípravy kávy ľahko nastaviteľná hrúbka mletia, vďaka kónickým kameňom je mletie rovnomerné  ..
79,00€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Cookies
Na účely zaznamenávania návštevnosti a iných marketingových účelov táto stránka používa cookies.